Pomocne informacje o diecie pudełkowej

Coraz bardziej popularna staje się dieta pudełkowa. Jest to komfortowa oraz szybka metoda w ciągu odchudzania. Korzysta z niego m.in. Ewa Chodakowska. Stosowanie różnych diet zajmuje dużo czasu na przyrządzanie, kontrolowanie kalorii. Jednakże na ten sposób diety są w stanie pozwolić sobie pojedyncze jednostki, ze względu na znaczne koszty. Średni miesięczny koszt to około 1500 złotych.

Dieta pudełkowa Poznań


Zacząć powinniśmy od wizyty u dietetyka, od wybrania właściwiej diety. Zakładamy ile kalorii potrzebujemy do realizowanych treningów. Kolejno calutki zapis jest dostarczony do odpowiedniego kucharza, jaki przygotowywać będzie nasze posiłki. Posiada szczegółową wiedzę na temat naszych kalorii, co powinniśmy jeść, a co nie. Później 5 gotowych dań jest dostarczana do nas w pudełkach: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolacja. Wszystko spakowane jest do małych pudełek z przegródkami, gdzie prezentuje się estetycznie. Sosy oraz surówki pakowane są oddzielnie. Pudełka dostosowane są do odgrzewania w mikrofalówce, wskutek czego zawsze możemy zjeść ciepły posiłek. Istotne jest również, iż pudełka utrzymują świeżość produktów przez cały dzień.

Oszczędzamy czas na robieniu odpowiednich zakupów, przygotowywaniu posiłków i liczeniu odpowiednich kalorii. Wskutek tego mnóstwo ludzi ściśle dopasowuje się do diety, co umożliwia szybsze osiągnięcie rezultatów. Zaletą diety jest również możliwość wzięcia pudełka ze sobą np. do pracy, na zajęcia. Jest to perfekcyjny sposób, na zmniejszenie wagi, dla osób, które żyją w ciągłym ruchu oraz lubią wygodę. Pozwala również dobrze poczuć się we własnym ciele.

Dieta pudełkowa Poznań


Także dla ludzi nieobeznanych z dietami jest to świetny sposób na zaznajomienie się ze zdrowymi posiłkami. Dieta pudełkowa Poznań jest warta przetestowania. Dania przygotowywane są ze zdrowych produktów, ponadto są smaczne. Cateringi dietetyczne posiadają też opcję wegetariańską, bezglutenową czy oczyszczającą.