Korki w mieście a przybycie na lądowisko

Prawdopodobnie każdego sporadycznie podróżującego mieszkańca stolicy Małopolski potrafi zdenerwować mus dojazdu na lądowisko w Balicach. Przy codziennych nieomal zatorach w środku miasta i konieczności wyszukania dobrego miejsca parkingowego na własne auto, eskapada tego rodzaju jest w stanie zająć naprawdę sporo jakże cennego czasu, jaki przed wylotem jest – jak wiadomo – ograniczony dziesiątkami procedur plus papierologii.

Pozornie mamy zatem kontakt z ambarasem niemalże niemożliwym do rozwiązania. Korków na drogach nie usuniemy dotknięciem magicznej różdżki, nie istnieje wynalazek teleportu, parking także zawsze będzie męczącym obowiązkiem… Choć tutaj można się począć kłócić. Czy rzeczywiście nie ma innej opcji niż jechanie własnym samochodem? Bez wątpienia ktoś wspomni przykład taryf – jednak one również są zmuszone niejednokrotnie wyszukiwać własnego punktu do zaparkowania w masie ludzi. Nawet jeśli nie pozostawiają samochodu na długi czas, to wyłącznie znalezienie wolnej przestrzeni w pobliżu lotniska może zarezerwować naprawdę wiele minut.


Naprzeciwko wychodzi zatem działalność BALICE-TRANS, proponująca swoją odpowiedź na wszelkie nerwowe wyszukania hasła „transfer lotniskowy kraków„online wyszukiwarkach. Jednostka zarządza około setką pojazdów o zapewnionym miejscu na przynależnym do niej szczegółowym parkingu sąsiadującym z lądowiskiem na Balicach. Konsument zyskuje tym sposobem wielką oszczędność czasu, nie musząc martwić się o znalezienie pozycji do parkowania i będąc w stanie pomału z danego miejsca udać się do stanowiska kontrolnego. Wszystko zostaje uzależnione od czasu, w jakim wyruszy po niego transport.

Odbieramy wędrujących z określonego punktu na terenie samego Krakowa, jak i okolicznych miejsc. Dotrzyj na port lotniczy razem z nami oraz zyskaj nie tylko osobistą dogodność, ale również udany początek przed planowanym wylotem.